بستر ارائه محتوا

ما در حال گذر از جامعه صنعت-محور به جامعه اطلاعات-محور، یا به عبارتی دیگر گذر از دنیای فیزیکی به دنیای مجازی هستیم. یکی از نهادهایی که در این عصر دستخوش تغییرات وسیع خواهد شد، نهادهای آموزشی و یادگیری در سطوح عمومی می باشد. خیلی از شرکت ها، سازمان، موسسات، مراکز آموزشی و اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف محتواهای آموزشی مختلف با قابلیت استفاده عمومی دارند که ممکن است به دلایلی مانند عدم داشتن دانش تخصصی، عدم نیاز ضرورت ایجاد سیستم آموزش الکترونیکی، هزینه راه اندازی سیستم آموزش الکترونیکی و … قادر به انتشار عمومی محتواهای خود را نداشته باشند. به عبارتی دارای گنجی می باشند که هیچ استفاده مالی نمی توانند از آن بکنند و فقط صرفاً نظاگر آن گنج و کاهش ارزش مادی و معنوی آن به دلیل ایجاد رقبای جدید می باشد. از بزرگترین دغدغه های تولیدکنندگان و توسعه دهندگان محتوای الکترونیکی، عدم توان فروش محتوا، عدم توان رقابت در بازار، ترس از شکست و چندین چند مورد دیگر می باشد . شرکت دانش بنیان رِگا به سابقه بیش از ده سال در آموزش الکترونیکی امکان ارائه زیر ساخت های سخت افزاری، نرم افزاری، فروش و بازاریابی مناسب محتوایی را برای جامعه هدف مخاطبان شما ایجاد می کند و بسته به کمیت و کیفیت محتوا به صورت مشارکتی از محل فروش با شما مشارکت می کند و نیازی به ارائه هر گونه هزینه ندارید.

بستر ارائه شامل ارائه خدمات هاستینگ، پهنای باند، نرم افزار سیستم آموزش الکترونیکی LMS، فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن موبایل و تبلیغات مختلف در سایت ها و شبکه های اجتماعی می باشد که باعث دیده شدن بیشتر و در نتیجه سبب افزایش فروش محصولات خواهد شد.

در این بستر مخاطبان شما، در بستر ارائه شده ما ثبت نام نموده نسبت به مشاهده محتواهای آموزشی ارائه شده شما اقدام نموده و در صورت نیاز بعد از شرکت در آزمون آنلاین دوره مذکور و در صورت قبولی کارنامه یا گواهینامه مربوطه صادر می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره می توانید با ما از طریق زیر در ارتباط باشید :

صفحه ارتباط با ما

از طریق تلگرام